Haber Arşivi

Belediye Başkanımız İhtiyaçları İçin Çadırları Ziyaret Etti

Her an hemşehrilerimle beraberiz . Depremden etkilenen hemşehrilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.


2022-12-05

Çevre Şehircilik Bakanımızdan Ziyaret

Devletimizin tüm imkanları ile hemşerilerimizin yanındayız, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlınımız Sn.Murat KURUM ilçemizde incelemelerde bulundu. ilçemizde Hasar tespit çalışmaları sürerken bir yandan da ilçemizde hasarlı binaların yıkımına başlandı. İlçemize yapılacak olan toplu konut sayısı 100 den 200 çıktı.İlçemizde güvenli konutlar ile deprem risklerinide en aza indirmeye çalışıyoruzHızla yeni konut inşa edip vatandaşlarımızı güvenli konutlara yerleştirelecek.Devletimiz tüm imkânlarıyla Gölyaka'da


2022-11-29

Jandarma Ekiplerimizin Yemek Dağıtımı Devam Ediyor

Jandarma Genel Komutanlığımızın tüm ekipleri ile hemşehrilerimize çadır kentlerde ilçe merkezinde sıcak yemek dağıtımı devam ediyor.


2022-11-29

Deprem Ziyaret

Her an hemşerilerimiz ile beraberiz.Allah devletimizi milletimizi her türlü afetlerden korusun inşallah


2022-11-28

Cuma Çıkışı İlçemize Geçmiş Olsun Ziyaretine Geldiler

İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU, İl Başkanı Mustafa KESKİN, İGM Başkanimiz Çiğdem GÜNAL beraberlerindeki heyetle birlikte ilçemizde geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundular. Cuma namazı çıkışı vatandaşlarımızla sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.


2022-11-28

İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile konferans

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Başkanlığında,Valimiz Sayın Cevdet Atay,Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Jandarma Genel Komutanı Sayın Orgeneral Arif Çetin ve AFAD Başkanı Yunus Sezer ve Protokol üyelerinin katılımıyla, Gölyaka ilçemizde, muhtarlarımız ile koordinasyon toplantısı düzenlendi.Hasar tespit çalışmalarının hızla devam etmesi ve çalışmaların koordineli bir çekilde sürdürülmesi için devletimizin tüm kurumları vatandaşlarımızın hizmetinde;Allah devletimize milletimize zeval vermesin.


2022-11-28

Gölyaka Depremzedeleri Ziyaret

Yaşadığımız deprem anından itibaren, gece gündüz demeden devletimizin tüm kurumları İle Gölyakalı vatandaşlarımızı bizleri yalnız bırakmayan Valimiz Sayın Cevdet Atay ,Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir,Düzce Belediye başkanımız Faruk Özlü Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz,İgm başkanı Çigdem GÜNAL yaşadıgımız deprem anından itibaren her an ilçemizde bulunarak İlçemizde yaşanan deprem sonrası,vatandaşlarımızı ziyaret ederek, Geçmiş olsun dileklerinde bulundular kurumlarımız koordineli bir şekilde deprem sonrası çalışmalar devam ediyor.


2022-11-26

Gençlik ve Spor Bakanı Sn.Mehmet Muharrem KASAPOĞLU

İlçemizde meydana gelen 5.9 şiddetinde depremin ardından ilçemize gelen ve devletimizin tüm imkanlarını seferber eden, halkımızın yanında olup onların sorunlarını gideren Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ na İlçem ve şahsım adıma teşekkür eder şükranlarımı sunarım.


2022-11-23

Çevre,Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Deprem Ziyareti

İlçemizde yaşanan depremin hemen ardından devletimizin tüm imkanlarını, yapılması gerekenleri, vatandaşlarımızın güvenligi için gerekli önem ve hassasiyeti konusunda her an her dakika depremin ardından bizleri yalnız bırakmayan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat KURUM'a ilçem ve şahsım adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım.


2022-11-22

Gölyaka Deprem İnceleme

Depremin izlerin silmek için vatandaşlarımıza moral ve motivasyon için konteyner kurulum aşamasında peyzaj çalışmalarına da önem veriyoruz.Yeni yaşam alanını süs bitkileri ve saksılarımız ile yeşil kent havasında olması için çalışmalarımız devam ediyor.


2022-11-21

Jandarma Amirliğine Ziyaret

İlçe kaymakamı Sayın Fahri ONAY belediye başkanımız Sayın Yakup DEMİRCAN İlçemizin huzur ve refahı için gece gündüz demeden çalışan Polis ,jandarma ve sağlık çalışanları ile belediyemiz İtfaiye Amirliğinde nöbette bulunan personellerin yeni yıllarını kutlayarak ziyarette bulundular. 


2022-11-16

Jülide Sarıeroğlu Depremzedeleri Ziyaret etti

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısımız Jülide Sarıeroğlu incelemelerde bulunarak hemşehrilerimize geçmiş olsun dilediler.İlçem ve şahsım adına teşekkür ederim.Allah devletimize milletimize zeval vermesin.


2022-11-10

Hasar-Tespit Çalışmaları

İlçemizde;

Hasar Tespit Çalışmaları

Zarar-Tespit Çalışmaları

Deprem Psikolojik Destek Çalışmaları

Çocuklarımız için Psikolojik Destek Çalışmaları

AFAD ve Çevre Şehircilik çalışmalarına devam ediyor


2022-11-02

Sn. Mustafa Destici' den Geçmiş Olsun Ziyareti

Büyük birlik partisi Genel Başkanı Sn.Mustafa DESTİCİ ilçemize gelerek geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundular.İlçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.Allah devletimize miletimize zeval vermesin.


2022-11-02

Bakan Soylu'dan Deprem Bölgesini Ziyaret

İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU, Ak Parti İl başkanımız Mustafa KESKİN depremin ilk anından bu yana hemşehrilerimizin yanında, zarar ve tespit çalışmalarını yerinde incelemelerde bulunarak hemşehrilerimize geçmiş olsun dilediler.

 


2022-11-01

Turizm Kenti Olmak İçin Yapılan Çalışmalar

İlçemizin turizm kenti olma yolunda çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Turizm bakan yardımcısı Sn. Nadir ALPARSLAN ilçemizde yapılacak tesisleşme ve projeler hakkında belediye başkanımız Sn.Yakup DEMİRCAN’dan bilgi alışverişi yaparak alanda incelerde bulundu. 


2022-10-04

Sel Bölgesinde İnceleme

65.Bilim Sanayi ve Teknoloji bakanımız Düzce belediye başkanı Sn Dr.Faruk ÖZLÜ Düzce Milletvekili Sayın Ayşe KEŞİR İlçemiz Yazıpınar mahallesi yogun yağışlar neticesinde derelerin taşması sonucunda oluşan sel bölgesinde incelerde bulunarak vatandaşlarımıza geçmiş olsun diledi.devletimiz tüm imkanları ile vatandaşımızın yanındadır tüm ekiplerimiz alanda çalışmalarını sürdürmektedir.Sel bölgesinde hasar tespit ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 


2022-09-06

Gölyaka Halkbank Şube Açılımı

Gölyaka Halkbank Şubesi İlçemize hayırlı uğurlu olsun... Düzce Ak parti il başkanımız sayın Mustafa KESKİN Düzce milletvekilimiz Sayın Ayşe KEŞİR’in Ak parti ilçe başkanımız Necmi KAP’ın Ve belediye başkanımız Sayın Yakup DEMİRCAN’ın görüşmeleri ve istişareleri netisicesinde esnaf odalarımızın kooperatif ve vatandaşlarımızın beklentisi dogrultusunda ilçemiz Halkbank Gölyaka Şubesi Halkbank Genel müdürlüğü tarafından onaylandı.


2022-08-31

Jeotermal Sondaj Su Çıkarımı

İlçemizin ekonomisine ve geleceğine katkı sağlayacak termal sondaj çalışmaları başladı.Belediye başkanımız Sn. Yakup Demircan'ın talimatı ile başlayan jeotermal sondaj su çıkarılması işinin açılışı vatandaşların katılımı ile yapılan konuşmalar ve okunan duanın ardından kurban kesimi ile yapıldı.


2022-08-04

Mısır Hasılatı

Belediyemize tahsisli atıl vaziyette bulunan 120 dönümlük araziye, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’nın boş devlet arazilerinin tarıma açılmasının talimatı vermesi üzerine, belediye arazimize ekmiş olduğumuz mısır hasatımızı gerçekleştirdik. 


2022-08-02

Gölyaka Bizim Evimiz

Aralık ayıda olsa zaman kaybetmeye hiç niyetimiz yok yaz kış demeden gece gündüz çalışmalarımız devam ediyorSöz verdiğimiz gibi, durmadan yorulmadan hemşehrilerimize hizmet için var gücümüzle sahadayız.Mahalle sakinlerimize hayırlı ugurlu olsun.Gölyaka bizim evimiz


2022-01-05

Bölgenin Parlayan Yıldızı Gölyaka

Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan TTI İzmir ‘’Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresine Belediyemiz Meclis Üyesi Haluk ÖZTÜRK ve belediyemiz personelleri katılım sağlamışlardır.İlçemizin tanıtımına her alanda devam ediyoruzTürkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Firuz Barbaros Bağlıkaya başta olmak üzere birçok acente ve tur operatörlerine turist rehberlerine tanıtımlar yaparak bilgiler verildi.


2021-12-27

Gençlik Merkezi Hazırlıkları

İlçemize yapılacak olan 1 adet gençlik merkezi 4 adet basketbol sahası 1 adet tenis kortu ve bayanlara yönelik fıtness merkezi için Gençlik ve Spor bakanımız Sayın Dr.Mehmet Kasapoğlu’nun himayelerinde imza töreni ile çalışmalar başlamış olup yer tahsislerinin ardından çalışmalar başlayacaktır. 


2020-03-03